Menu

BİZ KİMİZ

1999 Yılında küçük bir işletme olarak başlayan maceramız, büyük hedefler ve kaliteden taviz vermeyen bir anlayışla ilerlemiş; bugün bir marka veya isimden daha fazlasını olmayı başardık. Geniş makina yelpazesi, eğitimli, genç ve dinamik kadromuzla reklam sektörünün her alanında kurumsal faaliyetler gösteriyoruz.

ARTİKİ AJANS olarak bugün; müşterilerimiz ve ekibimizle büyük bir aileyiz. Köklerimiz sağlam olduğu için aydınlık; Çalışmak ve üretmek işimiz olduğu için şeffaf ve bu değerleri korumak için de hep kararlıyız.

İletişime açık, müşteri memnuniyeti öncelikli ve sonuç odaklı olmakla birlikte fikirlere fazlasıyla değer veren bir ajansız. Bugün birçok seçkin kurum, kuruluş ve markanın bizi tercih ediyor olması tesadüf değil.

Bu büyük ailenin her ferdi adına gururla belirtiriz ki ; zamanı, harcanan emekten daha değerli kılmak bizim için geçmişte kaldı. Şimdi müşterilerimizin ilkeleri ve bizim kurum kültürümüz ile harmanlayarak altına imza attığımız her proje, zamanının ötesinde, değerli bir taş gibi, gelecekte yerini alıyor ve markamız yarınlar için çalışıyor.